بنر تسلیت فوت مادر

شناسه مطلب : 326061
ابعاد :90 در 220 سانتی متر
رزولیشن :72 پیکسل
رنگ : مشکی سفید
فرمت فایل : PSD
حجم فایل :89 مگابایت
تاریخ انتشار : 1400/06/24
شما این فایل را قبلا دانلود نکرده اید

دانلود طرح بنر ترحیم مادر

اعلامیه ترحیم یا آگهی فوت در واقع یک دعوتنامه عمومی است از جانب صاحبان عزا و مجلس ختم و اقوام نزدیک متوفی برای دعوت از دوستان و آشنایان برای شرکت در مراسم عزاداری و ختم است، همچنین نام دیگر اعلامیه ترحیم را از طرفی می‌توان آگهی فوت گذاشت زیرا برای با خبر کردن دیگران از فوت شدن متوفی است، اعلامیه ترحیم ممکن است توسط یکی از عزاداران به‌ شکل یک اعلامیه مستقل منتشر شود یا در یک روزنامه یا نشریه چاپ شود تا دیگران از این خبر آگاه شوند. با تمام این تفاسیر اگر بخواهیم اعلامیه را در یک جمله خلاصه کنیم به این صورت می‌شود “اصلی‌ترین کاربرد این اعلامیه برای اطلاع‌رسانی از مرگ و زمان و مکان اجرای مراسم عزاداری می‌باشد” که بهترین و کوتاه‌ترین تعریف از اعلامیه فوت است. در ایران، گاهی چاپ آگهی ترحیم دست‌مایه اغراض سیاسی شده‌است. همچنین، یک تحقیق مستقل فرهنگی نشان می‌دهد که در آگهی‌های ترحیم در ایران، نام بستگان مؤنث متوفی به‌عنوان صاحب عزا درج نمی‌شود. جمع‌آوری مجموعه آگهی‌های فوت نیز سرگرمی برخی به‌شمار می‌رود.

طرح بنر تسلیت فوت مادر، توسط تیم حرفه ای پارس گرافیک جهت استفاده کاربران سایت طراحی و به صورت لایه باز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در اطلاعیه ترحیم فوت مادر

طرح آگهی ترحیم شامل: تایپوگرافی مادر، شمع، طرح گل، پروانه، کادر اسلیمی، کادر مذهیب، کادر تذهیب و متن همدردی فوت مادر با صاحب عزا می باشد که توسط تیم پارس گرافیک طراحی شده است. به دلیل استفاده از عناصر و المان های با کیفیت در طرح بنر تسلیت، می توانید علاوه بر چاپ بنر (به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام یا دیگر پلت فرم های فضای مجازی جهت عرض تسلیت یا همدردی با صاحبان عزا استفاده نمایید. ضمنا به دلیل لایه باز بود طرح اطلاعیه ترحیم می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

طرح آگهی ترحیم، آگهی ترحیم، اعلامیه ترحیم مادر، اطلاعیه ترحیم، تایپوگرافی مادر، شمع، طرح گل، پروانه، کادر اسلیمی، کادر مذهیب، کادر تذهیب و متن همدردی فوت مادر

 

مشخصات فنی اعلامیه ترحیم مادر

ابعاد:                                90 در 220 سانتی متر

رزولیشن:                          72 پیکسل

پسوند:                             PSD

رنگ:                                مشکی، سفید

سایز:                               89 مگابایت

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح بنر لایه باز آگهی ترحیم
  • هم نشینی مناسب رنگ مشکی و سفید در طرح بنر تسلیت
  • طراحی تایپوگرافی مادر با رنگ سفید
  • استفاده مناسب از نقوش مذهبی، کادر تذهیب و شمع در طرح اعلامیه ترحیم
  • استفاده از متن تسلیت و همدردی با صاحبان عزا در طرح آگهی ترحیم

طرح بنر تسلیت مادر , تسلیت , ترحیم , بنر تسلیت فوت مادر , طرح بنر تسلیت , بنر ترحیم مادر , بنر ترحیم , اعلامیه ترحیم , متن تسلیت , متن بنر تسلیت , طرح بنر ترحیم , بنر تسلیت , تایپوگرافی مادر , بنر تسلیت لایه باز , بنر تسلیت مادر , طرح بنر ترحیم مادر ,
جهت ارسال نظر جدید پس از ورود به سایت فرم نظر برای شما نشان داده خواهد شد ایجاد نظر جدید
اولين نفری باشيد که در مورد اين محصول نظر ميدهيد


برای معرفی چاپخانه خود در اینجا با ما تماس بگیرید.

تلفن: 05832241325