کارت ویزیت کلید سازی تراشکاری ابزار آلات

درباره مشاغل صنعتی


همه ما از زمانیکه متولد می شویم، به محصولات متفاوتی جهت آسایش، امنیت و حس زندگی نیازمندیم، تمامی نیاز‌های بشر از ابتدا تاکنون توسط بخش‌های مختلفی از مردم که در صنایع گوناگون مشغول به کار هستند تهیه و تأمین می‌شود؛ از طرفی دیگر، بخش زیادی از جمعیت جهان در صنایع مختلف مشغول به کار هستند و از این طریق زندگی خود را می‌گذرانند.


مشاغل مرتبط با صنعت گستردگی زیادی دارند و هر آنچه در دنیا به روشی تولید می‌شود به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به صنایع وابسته است.


مشاغل مربوط به صنعت همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت این دسته از مشاغل مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت مشاغل صنعتی


از آنجایی این مشاغل صنعتی می باشند، در طراحی کارت ویزیت های مربوط به مشاغل صنعتی از شیپ ها و لایه های مرتبط با این مشاغل و رنگبندی سنگین استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شود که پرستیژ مربوط به این مشاغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه شغل های صنعتی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


انواع طرح های کارت ویزیت مشاغل صنعتی  • کارت ویزیت ابزار یراق

  • کارت ویزیت تراشکاری

  • کارت ویزیت کلید سازی

  • کارت ویزیت ادوات کشاورزی

  • کارت ویزیت پیچ و مهره


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت مشاغل صنعتی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این دسته بندی چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت مشاغل صنعتی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.