طرح کارت ویزیت پوشاک

درباره مشاغل مد و پوشاک


اگر چه به نظر می‌رسد این روزها مد و پوشاک از هیچ قانونی پیروی نمی‌کند، اما دنیای مد و لباس قوانینی دارد که طراحان لباس  از گذشته رعایت می‌کرده‌اند. قوانینی که در طول تاریخ مد و پوشاک جمع‌آوری شده است به شما کمک می‌کند که راحت‌تر لباس انتخاب کنید و بهترین استایل را داشته باشید. تمامی این مشاغل همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. هرچند تیم پارس گرافیک به دلیل وسعت این دسته از مشاغل نتوانسته تمامی مشاغل مرتبط با آن را پوشش دهد اما تلاش می کند بخش عمده ای از نیاز همکاران صنعت چاپ را مرتفع کند.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت مد و پوشاک


از آنجایی این مشاغل فانتزی می باشند . در طراحی کارت ویزیت های شغل مربوط به مد و پوشاک از شیپ ها و لایه های فانتزی و رنگبندی شاد استفاده شده به دلیل تلاش برای رعایت اصول از فضای صنعتی دوری شود که پرستیژ مربوط به این مشاغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه شغل های مد و پوشاک می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


انواع طرح های کارت ویزیت مشاغل مد و پوشاک  • کارت ویزیت پوشاک مردانه

  • کارت ویزیت پوشاک زنانه

  • کارت ویزیت پوشاک بچه گانه

  • کارت ویزیت خیاطی

  • کارت ویزیت کیف و کفش

  • کارت ویزیت عینک


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت مد و پوشاک


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این دسته بندی چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت مشاغل مد و پوشاک با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.