کارت ویزیت فروشگاه لوازم ورزشی

درباره مشاغل خدمات ورزشی


خدمات ورزشی تنوع زیادی دارد و تولید انواع وسایل ورزشی و تجهیزات ورزشگاهی، تجهیز باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های باز و بسته و خدمات ماساژ و بهبود بدنی ورزشکاران را قبل و پس از تمرین و مسابقه شامل می‌شود. خدمات ورزشی در همه جای دنیا رشته‌ای تخصصی و حساس است که سال‌ها مطالعه و تحقیق در مورد آن صورت می‌گیرد.


انجام فعالیت‌های ورزشی یکی از مهمترین اهداف هر شخصی در زندگی به ویژه در سال‌های جوانی و نوجوانی است. از سوی دیگر ورزش کردن در فضای مناسب و مجهز با داشتن امکانات کافی و حرفه‌ای، باعث می‌شود فعالیت‌های ورزشی بسیار موثر واقع شوند و شخص از ورزشی که انجام می‌دهد در روح و جسم خود نتایج با ارزشی دریافت کند. 


مشاغل مربوط به خدمات ورزشی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت این دسته از مشاغل مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت خدمات ورزشی


از آنجایی این مشاغل ورزشی می باشند، در طراحی کارت ویزیت های شغل مربوط به خدمات ورزشی از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شود که پرستیژ مربوط به این مشاغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه شغل های خدمات ورزشی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


انواع طرح های کارت ویزیت مشاغل خدمات ورزشی  • کارت ویزیت باشگاه بدنسازی

  • کارت ویزیت فروشگاه لوازم ورزشی

  • کارت ویزیت باشگاه رزمی

  • کارت ویزیت استخر و مجموعه آبی

  • کارت ویزیت فروشگاه و تعمیرات دوچرخه

  • کارت ویزیت فروشگاه لوازم شکار


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت خدمات ورزشی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این دسته بندی چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت مشاغل خدمات ورزشی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.