طرح کارت ویزیت بهداشت و سلامت

درباره مشاغل بهداشت و سلامت


بهداشتی و سلامت عبارت است از تأمین رفاه کامل جسمی و روانی و اجتماعی انسان.  تندرستی تنها فقدان بیماری یا نواقص دیگر در بدن نیست بلکه نداشتن هیچ‌گونه مشکل روانی، اجتماعی، اقتصادی و سلامت جسمانی برای هر فرد جامعه است. 


با ترویج نگهداری از حیوانات خانگی مانند سگ، گربه و ... کلینیک های دامپزشکی نیز برای مراقبت و ارائه خدمات درمانی به حیوانات فعالیت می کنند.


مشاغل مربوط به بهداشت و سلامت همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت این دسته از مشاغل مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت بهداشت و سلامت


از آنجایی این مشاغل مربوط بهداشت و سلامت می باشند، در طراحی کارت ویزیت های مربوط به مشاغل بهداشت و سلامت از شیپ ها و لایه های مرتبط با این مشاغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی و تجاری دوری شده که پرستیژ مربوط به این مشاغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه بهداشت و سلامت می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


انواع طرح های کارت ویزیت بهداشت و سلامت  • کارت ویزیت پزشک متخصص

  • کارت ویزیت داروخانه

  • کارت ویزیت دامپزشکی

  • کارت ویزیت تجهیزات پزشکی

  • کارت ویزیت سالن ماساژ

  • کارت ویزیت دندانپزشکی

  • کارت ویزیت فیزیوتراپی


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت بهداشت و سلامت


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این دسته بندی چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت بهداشت و سلامت با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.