طرح کارت ویزیت برق و امنیت

درباره مشاغل برق و امنیت


رشته برق یکی از زیر شاخه های مادر علوم مهندسی است که به مطالعه کاربردهای مرتبط با الکتریسیته در سیستم ها و تجهیزات میپردازد. مهندسی برق یکی از گسترده ترین و پر کاربرد ترین علوم است که تقریبا با تمامی بخش های زندگی ما در ارتباط است.


با پیشرفت جامعه علمی در ده های اخیر در رشته های مرتبط با برق و با پیشرفت و پدید آمدن قطعات و بردهای الکتریکی فوق پیشرفته امروزه انسان ها با آرامیش خاطر بیشتری زندگی می کنند. دوربین های مدار بسته، لوازم الکتریکی ساختمانی، کرکره برقی و جک های در از جمله قطعات و لوازمی هستند که با پیشرفت این علم، نقش بسزایی در تامین امنیت، آرامش و آسودگی زندگی مان داشته اند. با توجه به این مهم فروشگاه های بسیاری در سطح شهر ها در زمینه فعالیت می کنند.


همچنین در بحث امنیت در زمینه آتش سوزی و حریق، امروزه فروشگاه های لوازم ایمنی و آتش نشانی می توانند، با فروش این این دسته از لوزام خسارات ناشی از آتش سوزی در مکان های اداری و یا مسکونی را تا حدودی زیادی کاهش دهند.


مشاغل مربوط به برق و امنیت همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت این دسته از مشاغل مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت برق و امنیت


از آنجایی این مشاغل صنعتی می باشند، در طراحی کارت ویزیت های مربوط به مشاغل برق و امنیت از شیپ ها و لایه های مرتبط با این مشاغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این مشاغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه برق و امنیت می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


انواع طرح های کارت ویزیت برق و امنیت  • کارت ویزیت الکتریکی و برق و ساختمان

  • کارت ویزیت دوربین مدار بسته

  • کارت ویزیت کرکره برقی و جک برقی

  • کارت ویزیت لوازم ایمنی و آتش نشانی

  • کارت ویزیت فروشگاه قطعات الکترونیک


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت برق و امنیت


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این دسته بندی چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت برق و امنیت با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.