طرح کارت ویزیت پیک نیک پرکنی

درباره شغل پیک نیک پرکنی
پیک نیک گاز مایع یکی از جدید ترین و برترین تولیدات پیک نیک و سیلندر می باشد. این محصول در اندازه های مختلفی طراحی شده و مناسب ترین ابزار و وسیله جهت درست کردن انواع غذاها چه در بیرون منزل و چه در داخل منزل می باشد. نمونه دو کیلویی این محصول مناسب سفرهای هفتگی بوده و برای بیرون طراحی شده است. انواع مدل پیک نیک گاز مایع در بازار با نهایت کیفیت و باب میل همه سلیقه ها موجود است.


پبک نیک گاز مایع از مزایای بسیار فراوانی برخوردار است. این نوع از پیک نیک نسل جدید تولیدات پیک نیک ها بوده و دارای ویژگی های بارزی از جمله سوخت آن مناسب ترین نوع سوخت جهت پخت و پز انواع غذاها می باشد. این محصول در اندازه های دو کیلویی، سه کیلویی، چهار کیلویی، پنج کیلویی، ده کیلویی، بیست کیلویی، بیست و سه کیلویی، بیست و پنج کیلویی و بسیاری دیگر تولید می گردد. این محصول در اندازه دو کیلویی مناسب ترین وسیله جهت تفریحات و آشپزی بیرون از منزل و در فضای باز می باشد. اندازه های بزرگتر برای آشپزخانه های سیار بوده و در منازل استفاده نمی شود.

پیک نیک پرکنی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت پیک نیک پرکنی تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت پیک نیک پرکنی


از آنجایی که پیک نیک پرکنی مربوط به مشاغل فروشگاهی می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه پیک نیک پرکنی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت پیک نیک پرکنی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت پیک نیک پرکنی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.