طرح کارت ویزیت فروشگاه کامپیوتر موبایل

درباره مشاغل فناوری و ارتباطات


در پنجاه سال گذشته بروز تحولات گسترده در زمينه اینترنت، گوشی های موبایل، كامپيوتر و ارتباطات، تغييرات عمده اي را در عرصه هاي متفاوت حيات بشري به دنبال داشته است. انسان همواره از فناوري استفاده نموده و كارنامه حيات بشري مملو از ابداع فناوري هاي اطلاعات و ارتباطات كه از آنان به عنوان فناوريهاي جديد و يا عالي، ياد مي شود بيشترين تاثير را در حيات بشري داشته اند. با پیشرفت این فناوری ها، انسانها با بسیاری از مشاغل مربوط با فناوری و ارتباطات در روز سرکار دارند.


مشاغل فناوری و ارتباطات همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت این دسته از مشاغل مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت فناوری و ارتباطات


از آنجایی این مشاغل مربوط به فناوری می باشند، در طراحی کارت ویزیت های شغل مربوط به فناوری و ارتباطات از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی و شاد دوری شود که پرستیژ مربوط به این مشاغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه شغل های فناوری و ارتباطات می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


انواع طرح های کارت ویزیت مشاغل فناوری و ارتباطات  • کارت ویزیت فروشگاه موبایل و لوازم جانبی

  • کارت ویزیت فروشگاه کامپیوتر

  • کارت ویزیت خدمات کامپیوتری و کافی نت

  • کارت ویزیت گیم نت

  • کارت ویزیت ماشین های اداری

  • کارت ویزیت اینترنت پر سرعت


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت فناوری و ارتباطات


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این دسته بندی چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت مشاغل فناوری و ارتباطات با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.