طرح کارت ویزیت خدمات مجالس

درباره مشاغل خدمات مجالس و مراسمات


امروزه خدمات مجالس و تشریفات از مهم ترین خدماتی است که هنگام برگزاری مجالس عروسی و… به کار می آید. ارائه دهندگان زیادی در تهران و به طور کل در کشور در حال برگزاری مجالس هستند. ویژگی های خاص هر یک از این ها مشخص کننده ی کیفیت کار هر یک و قیمت تمام شده ی خدمات آن می باشد.


مشاغل مربوط به خدمات مجالس و مراسمات همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت این دسته از مشاغل مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت خدمات مجالس و مراسمات


از آنجایی این مشاغل خدماتی می باشند، در طراحی کارت ویزیت های شغل مربوط به خدمات مجالس و مراسمات از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شود که پرستیژ مربوط به این مشاغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه شغل های خدمات مجالس و مراسمات می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


انواع طرح های کارت ویزیت مشاغل خدمات مجالس و مراسمات  • کارت ویزیت آتلیه عکاسی

  • کارت ویزیت مزون عروس

  • کارت ویزیت گل فروشی

  • کارت ویزیت تشریفات مجالس

  • کارت ویزیت ظروف یکبار مصرف

  • کارت ویزیت فروشگاه لوازم تولد


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت خدمات مجالس و مراسمات


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این دسته بندی چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت مشاغل خدمات مجالس و مراسمات با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.