طرح کارت ویزیت خدمات آرایشی و بهداشتی

درباره مشاغل خدمات آرایشی و بهداشتی


رسیدگی به ظاهر و اهمیت به زیبایی تا حد زیادی نشون‌ دهنده‌ی شخصیت شماست و در ارتباطات اجتماعی‌ بسیار موثر می باشد. البته که زیبایی به تنهایی، زمینه هیچ موفقیت فردی و اجتماعی رو فراهم نمی‌کند، اما می‌تواند نقش کاتالیزور داشته باشد و اعتماد به‌ نفس افراد را بالاتر ببرد. اگر می‌خواهید همیشه آراسته و زیبا باشید،‌ چاره‌ای ندارید جز این‌که مرتبا به آرایشگاه برید و خدمات زیبایی رو انجام بدید. البته این امر در بین خانم ها فقط به آرایشگاه ختم نمی شود و آنها برای خرید لوازم آرایشی به فروشگاه های لوازم آرایشی مراجعه می کنند تا یک کیف شخصی از لوازم آرایشی در منزل نیز داشته باشند.


مشاغل مربوط به خدمات آرایشی و بهداشتی همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت این دسته از مشاغل مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت خدمات آرایشی و بهداشتی


از آنجایی این مشاغل مربوط به مد و زیبایی می باشند، در طراحی کارت ویزیت های مربوط به مشاغل خدمات آرایشی و بهداشتی از شیپ ها و لایه های مرتبط با این مشاغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این مشاغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه خدمات آرایشی و بهداشتی می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


انواع طرح های کارت ویزیت خدمات آرایشی و بهداشتی  • کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

  • کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

  • کارت ویزیت لوازم آرایشی و بهداشتی


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت خدمات آرایشی و بهداشتی


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این دسته بندی چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت خدمات آرایشی و بهداشتی با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.