طرح کارت ویزیت حمل و نقل و باربری

درباره شغل شرکت حمل و نقل و باربریدر تجارت بین‌الملل یک محصول ممکن است از مرزهای یک یا چندین کشور عبور کرده تا سرانجام به مقصد نهایی خود که یک کشور دیگر است، رسیده و به مشتری نهایی تحویل داده شود. بنابراین حمل ‌و نقل بین الملل به روش‌هایی اشاره دارد که یک کالا از مبدا شروع به حرکت کرده و به مقصد نهایی می‌رسد. شرکت های حمل و نقل در اصل به شرکت‌هایی اطلاق می شود که محمولات ارسالی را تحت پوشش عملیات لجستیک، به دست مشتری نهایی می‌رسانند. این شرکت ها با حضور در بنادر، مناطق مرزی و گمرکی و انجام فعالیت‌های مربوط به جابجایی محصولات، کالا را به مشتریان می‌رسانند. برای ارائه خدمات حمل و نقل بین الملل عموما از چهار روش لجستیک زمینی، دریایی ، هوایی و ریلی استفاده می شود که هریک از آنها مزایا و معایب خاص خود را دارند.


شرکت حمل و نقل داخلی، شرکتی است که حوزه فعالیتش در داخل کشور باشد. حمل و نقل زمینی یا جاده‌ای یکی از روش‌های پرکاربردی است که برای جابه‌جایی کالا از یک نقطه به نقطه‌ای دیگر در کشور استفاده می‌شود.شرکت های حمل و نقل و باربری همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت شرکت حمل و نقل و باربری تا حدود زیادی مرتفع نماید.


 


ویژگی طرح های کارت ویزیت حمل و نقل و باربری


از آنجایی که شرکت حمل و نقل و باربری مربوط به خدمات می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای فانتزی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه حمل و نقل و باربری می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت حمل و نقل و باربری


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت حمل و نقل و باربری با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.