طرح کارات ویزیت دی جی ، گروه ارکست و نورپردازی مجالس

درباره شغل دی جی ، گروه ارکست و نورپردازی مجالس


در واقع Dj در سطح بین المللی به افرادی گفته می شود که به جز اجرا و پخش توانایی تنظیم و آهنگسازی را داشته باشد و بتواند به صورت زنده مبحث میکس و اجرا را انجام دهد.


امروزه فقط وظیفه دی جی پخش آهنگ ها و تنظیم آهنگسازی در مراسمات و فستیوال ها نیست بلاکه آنها نورپردازی و صدابرداری و کارهای از این قبیل را نیز انجام می دهند.دی جی ، گروه ارکست و نورپردازی مجالس همانند دیگر شغل های موجود، نیاز به تبلیغات و بازرایابی دارند. تیم پارس گرافیک تلاش کرده با استفاده از طرح های شیک و کاربردی همکاران صنعت چاپ را برای چاپ کارت ویزیت دی جی ، گروه ارکست و نورپردازی مجالس تا حدود زیادی مرتفع نماید. 


ویژگی طرح های کارت ویزیت دی جی ، گروه ارکست و نورپردازی مجالس


از آنجایی که دی جی ، گروه ارکست و نورپردازی مجالس مربوط به خدمات مجالس می باشد، در طراحی کارت ویزیت های این دسته، از شیپ ها و لایه های مرتبط با این شغل و رنگبندی خاص استفاده شده و به دلیل تلاش برای رعایت اصول طراحی، از فضای صنعتی دوری شده که پرستیژ مربوط به این شغل حفظ شود.


این دسته بندی شامل طرح های کارت ویزیت مرتبط با مجموعه دی جی ، گروه ارکست و نورپردازی مجالس می شود. در این دسته بندی تمامی طرح های کارت ویزیت به صورت کاملا اختصاصی مربوط به تیم طراحان پارس گرافیک بوده و حقوق آن به صورت کامل مربوط به پارس گرافیک می شود.


 


مشخصات کلی طرح های کارت ویزیت دی جی ، گروه ارکست و نورپردازی مجالس


تمامی کارت های ویزیت طراحی شده در این شغل چه به صورت افقی و چه به صورت عمودی با رزولوشن 300 و در ابعاد 6 * 9 سانتی متر می باشند. طرح های کارت ویزیت دی جی ، گروه ارکست و نورپردازی مجالس با پسوند psd بوده به این معنی که این طرح ها کاملا لایه باز بوده و کاربران می توانند این طرح ها را به صورت دلخواه خود در نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) ویرایش نمایند.


ضمنا دقت کنید به دلیل استفاده از عناصر و المان های متفاوت در طراحی کارت ویزیت ها حجم تمامی طرح ها متفاوت می باشد.